Компанія BASF створила додаткові сервіси, що полегшують щоденну роботу аграріїв. Як надійний партнер у сільському господарстві, компанія BASF з радістю пропонує Вам інноваційні засоби захисту рослин. Застосування препаратів компанії BASF дозволяє підвищити якість і об'єми врожаю. Нижче Ви знайдете ряд корисних сервісів, що дають змогу краще контролювати та швидко реагувати на зміни ситуації на полі.

КАТАЛОГ ЗАСОБІВ
ЗАХИСТУ РОСЛИН ТА
АГРО КАЛЬКУЛЯТОР

Мобільний додаток для iOS та Android

Android версія; iOS версія

Каталог Продуктів – може використовуватися без підключення до інтернет мережі. Він стане у пригоді, коли потрібно переглянути характеристики тих чи інших продуктів, нагадати спосіб іх застосування чи дози, порівняти деякі продукти, що мають схожу дію.

Агро Калькулятор – максимально простий і зручний бізнес-симулятор. розрахунки можна проводити на базі стандартних технологій вирощування культур або вводити реальні витрати по власному господарству.

Перейти

Discover more

Агро Метео Прогноз

Німецька точність
на українських теренах

Температуру ґрунту, інтенсивність випаровування, тривалість та інтенсивність сонячного випромінювання, ймовірність та кількість опадів, температура точки роси, можливі пориви вітру. Агро Метео Прогноз у максимально простому та зрозумілому форматі від BASF.

Перейти

Discover more

Огляд Агроринку

Ваш компас у морі попиту та пропозиції

Слідкуйте за цінами на основні зернові та олійні культури з Оглядом Агроринку від BASF, який оновлюється раз на тиждень. Огляд містить інформацію про ціни на українському ринку та світових біржах, а також пояснення причин зміни вартості зернових та олійних культур, основні новини агросектору в Україні.

Перейти

Discover more

Актуальні рекомендації

Передбачення, застереження, поради

Технічний відділ BASF регулярно готує інформацію про поточний розвиток сільсько- господарських культур на полях, поширення проблемних захворювань та шкідників. Рекомендації включають детальну інформацію щодо ефективної боротьби з ними. Важливо, що дані рекомендації враховують регіональні особливості, і акцентують увагу на найбільш важливих моментах для конкретної області.

Перейти

Підписатись на рекомендації​

Discover more